همه چیز در مورد کلاه گیس

انواع کلاه گیس و پوستیژ

همه چیز درباره انتخاب کلاه گیس

انواع کلاه گیس

کلاه گیس های موجود در بازار جهانی در حال حاضر به دو صورت کلی یافت میشوند : ۱ – کلاه گیس های طبیعی  ۲ – کلاه گیس با الیاف مصنوعی

۱ – کلاه گیس های طبیعی : این نوع از کلاه گیس ها عموما برای مصارف روزانه و استفاده طولانی مدت مناسب تر هستند اما قیمت های بسیار بالایی داشته و برای تمامی افراد خرید این نوع کلاه گیس به راحتی امکان پذیر نیست .برای ساخت این نوع کلاه گیس ابتدا موهای چیده شده از سر انسان را طی فرایند های مختلفی ضد عفونی و تمییز کرده سپس به رنگ دلخواه در آورده و یا بدون رنگ کردن از آنها استفاده میکنند .در این گروه عموما کلاه گیس هایی با رنگ های طبیعی مانند قهوه ای ،مشکی ،عنابی و … یافت میشوند .

۲ – کلاه گیس های مصنوعی : این نوع از کلاه گیس ها نسبت به نوع طبیعی مقرون به صرفه تر هستند و عموما ماندگاری بیشتری در گذر زمان دارند اما باید این نکته را در نظر گرفت که کلاه گیس های طبیعی ظاهری کاملا شبیه به موی طبیعی روی سر شما دارند ولی کلاه گیس های مصنوعی از جنس الیاف مصنوعی هستند و غالبا شبیه به موی انسان ساخته میشوند که کلاه گیس های مهتاج گالری نزدیک ترین حالت به موی طبیعی رو دارند چه از نظر ماتی الیاف چه از نظر کیفیت .این نوع از کلاه گیس ها دارای رنگ های فانتزی و طبیعی و مدل های بسیار متنوعی هستند .

 

علاوه بر این دسته بندی کلاه گیس ها در سه اندازه مختلف کوتاه ،متوسط و بلند همچنین نوع زنانه و مردانه قرار میگیرند که هر کدام در نوع خود تنوع بسیاری دارند .کلاه گیس های کوتاه حدودا اندازه ای تا روی گردن ،کلاه گیس های متوسط حدودا تا روی شانه و کمی پایین تر و کلاه گیس های بلند طولی حتی به اندازه ۱ متر یا بیشتر دارند .کلاه گیس زنانه متناسب با اندازه و فیزیک کلی سر بانوان و کلاه گیس مردانه متناسب با سر آقایان طراحی شده است .

قبل از استفاده از کلاه گیس شما نیاز به یک کلاه طاسی دارید تا به خوبی موهای زیرین و سر شما را بپوشاند .کلاه طاسی هم به صورت جداگانه قابل خرید میباشد و هم در برخی محصولات به سورت رایگان در بسته بندی کلاه گیس موجود میباشد .

انواع مدلهای کلاهگیس :
کلاه گیس توردار یا اصطلاحا هالیوودی که به سینمایی هم معروف هستند

پوستیژ های تور دار به خاطر توری که در جلوی سر یا قالب کل سر به کار رفته دست کاربر رو برای حالت دهی و فرم دادن مو به نسبت مدلهای دیگه بیشتر باز میذارند,یعنی شما هر حالتی که به  موی های خودتون میدهید به حالت کلاه گیس سینمایی هم میتونید بدهید,جلو مو به سمت بالا و چپ و راست و حتی انواع مدلهای شینیون بازو بسته و دم اسبی حالت پذیر میباشد ولی در بقیه مدلها قالبا این اتفاق نمیافتد.

کلاه گیس کف پوست یا فرق متحرک

در این نوع مدل کلاهگیس ها در قست کف سر یا قسمتی از پوستیژ ژلاتین کار شده که کف پوست سر را تداعی میکند و شما مو های فرق سر رو میتونید به چپ و راست حالت دهید .

کلاهگیس فرق پوش

این مدل پوستیژ ها موهای کف سر پوش داده شده میباشد تا دست کاربر برای حالت دادن حالت موها آزاد باشد و به هر طرف که میخواهد حالت فرق سر را حالت بدهد.

 

کلا هگیس فرق ثابت

این مدل پوستیژ ها بیشتر مناسب مدلهای کوتاه ویا مدلهایی بلندی که جلوی موها چتری ژاپنی کوتاه میشوند هستند و برای کسانی که به دنبال کلاهگیس چتری کوتاه هستند یه انتخاب عالی هستند.

 

همه چیز درباره انتخاب کلاه گیس :

برای انتخاب یک کلاه گیس خوب و مناسب باید همه چیز درباره انتخاب کلاه گیس را که به شما کمک میکند بدانید .

 

انتخاب مناسب کلاه گیس :

یک نکته مهم در خرید کلاه گیس انتخاب درست آن است .

کلاه گیس ها در اندازه ها ، رنگ ها و مدل های مختلف تولید می شوند .

اندازه ، رنگ و مدل هیرپیس باید متناسب با سن و فرم صورت شما انتخاب شود .

به طور مثال هیرپیس های خیلی بلند و رنگ های تند برای افراد مسن گزینه مناسبی نیستند .

 

تغییر حالت مو در کلاه گیس مصنوعی :

در مورد کلاه گیس های مصنوعی انتخاب حالت مو و رنگ مو در هنگام خرید بسیار مهم است .

چون بنا به مدل کلاهگیس ممکنه حالتش تغییر نکنه ولی ۹۹٪ کلاه گیس های مهتاج گالری قابل حرارت و کوتاهی و شست و شو هستند چون از الیاف ظریف نانو تهیه شدند و  میتونید بعد یه مدت مدلش هم عوض کنید وحتی کوتاهش کنید و اصلا جای نگرانی نداره.

تنها موردی که در کلاهگیس های با الیاف مصنوعی تغییر پذیر نیست رنگ موی انهاست وگرنه هر تغییری که شما به موی طبیعی میدهید به موی الیاف نانو مهتاج گالری هم میتونید بدهید.

تغییر حالت مو در کلاه گیس طبیعی :

درمورد کلاه گیس های طبیعی اگرچه انتخاب این موارد در هنگام خرید مهم است اما از آنجاییکه کلاه گیس های طبیعی از موی انسان ساخته می شوند ، قابل تغییر می باشند .

بهتر است هنگام سفارش ، حالت مویی را که غالبا مایل به داشتن آن هستید انتخاب کنید .

درغیر اینصورت می توانید حالت مو را به دلخواه و هر شکلی که مایلید تغییر دهید .

اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که پس از هربار شستشو ،حالت مو مجددا به حالت اولیه و ذاتی خودش برمی گردد،درست مثل موی خود ما .

بنابراین چنانچه در هنگام سفارش کلاه گیس  طبیعی ، حالت موی دلخواه خود را انتخاب نکنید ، پس از هربار شستشوی هیرپیس باید زحمت تغییر حالت موها را متحمل شوید .

 

تغییر رنگ مو در کلاه گیس :

در هیرپیس های مصنوعی همانطورکه گفته شد تغییر رنگ یا اصلا امکانپذیر نیست و یا نتیجه مطلوبی به دست نمی آید ولی نکته خیلی مهم اختلاف قیمت بین هیرپیس طبیعی ومصنوعی هستش که باید در نظر بگیریم حداق ۳-۴ برابر اختلاف قیمت وجود دارد

در هیرپیس های طبیعی تغییر رنگ مو به آسانی قابل انجام است و نتیحه کار بسیار رضایتبخش است و عیبش تنها قیمت به نسبت بالاتر به موی الیاف ظریف نانو میشه نام برد

هر زمان که بخواهید و مایل باشید می توانید تغییر رنگ را در کلاه گیس خود ایجاد کنید .

زیرا رنگ پذیری مو در کلاه گیس های طبیعی همانند موهای خود ماست .

اگر نکات بالا را در هنگام سفارش و خرید کلاه گیس خود در نظر داشته باشید ، حتما از خرید خود رضایت کافی را بدست می آورید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *