همه چیز در مورد کلاه گیس

انتخاب کلاه گیس طبق فرم صورت

انتخاب کلاه گیس و پوستیژ طبق فرم صورت

انتخاب کلاهگیس زنانه طبق فرم صورت درست به اندازه مدل موی خودتان اهمیت دارد. گاهی مدلی به شما می آید و مدل دیگری جذابتان نمی کند. برای این که بدانید کدام کلاه گیس به کدام صورت می آید، راهنمای زیر کمکتان خواهد کرد.

صورت گرد : برای صورت گرد موهای کوتاه و شلوغ ایده‌ال هستند. همینطور چنانچه موها قسمتی از پیشانی را بپوشانند، فرم صورت زیباتر بنظر خواهد رسید. کلاه گیس زنانه ای که طول آن تا سرشانه هاست و اصطلاحاً مدل خرد یا Layer دارد برای شما مناسب خواهد بود.

صورت بیضی : برای این صورت سراغ مدل های به اصطلاح مصری بهمراه چتری بروید. چنانچه دوست دارید پوستیژ زنانه با موی بلند داشته باشید، سراغ مدلی که موج یا فر دارد بروید تا صورتتان را توپر نشان دهد.

صورت مربعی : برای صورت مربعی سراغ کلاهگیس هایی را بگیرید که تیزی چانه تان را ملایم تر نشان دهد. بهتر است فرق این کلاه گیس ها کج و بلند باشد و نوک موها به حالت تیز برش خورده باشد تا توجه را از چانه بردارد و به خود اختصاص دهد.

صورت لوزی : افرادی دارای صورت لوزی شکل معمولاً گونه های باریک و بلند، پیشانی بلند و چانه باریک و نوک تیز دارند. این اشخاص باید کلاه گیسی را انتخاب کنند که سبب کوتاه تر جلوه دادن پیشانی شود و آنها شود و کشیدگی صورت را تشدید نکند.

صورت قلبی : افرادی که دارای چهره قلبی معمولاً پیشانی پهن و چانه بسیار باریک دارند. این اشخاص بهتر است کلاهگیسی را انتخاب کنند که سبب کاهش عریض بودن پیشانی آنها شود و به حالت باریک چانه آن ها ظاهری متعادل ببخشد مثل پوستیژ های چتری.

صورت های کشیده و صاف : کلاه گیس مناسب برای این نوع اشخاص کلاه گیس های فرفری و یا موج دار می ‎باشد ؛ این مدل کلاه گیس ها سبب متعادل کردن حالت کشیده صورت در این اشخاص خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *